Servis

Společnost Hoyer Praha je autorizovaným servisním střediskem. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis všech produktů, které naše společnost prodává v České Republice.

K dnešnímu dni jsou v naší republice tyto servisní střediska, ze kterých provádíme opravy. Praha pro oblast Praha a západní Čechy,  Hradec Králové – Pardubice pro oblast Východních Čech  a Kraje Vysočina a  Nový Jičín  pro oblast Ostrava, Olomouc a Břeclav pro oblast Brno – Jihlava. Naši servisní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru zdravotnické techniky. Jsou pravidelně školeni  přímo u zahraničního výrobce.

Kontakt na servisní středisko v Praze:

(adresa pro zasílání přístrojů do opravy)

Hoyer Praha s.r.o.
servis zdravotnické techniky
Malešická 51
Praha 3
130 00

Vedoucí servisu:   Ing. Luděk Jandus
Tel./Záznamník:   225 001 550
Fax:   225 001 555
Email:  servis@hoyer.cz

Na tuto adresu je možné zaslat objednávku faxem, dopisem nebo e-mailem. Záruční opravy je možné objednávat telefonicky. Mezi naše další služby patří zejména pravidelné bezpečnostně technické kontroly prostředků zdravotnické techniky dle z.268/2014 Sb., vedení dokumentace o přístrojích po celou dobu jejich životnosti, a v neposlední řadě bezplatná konzultace závad po telefonu přímo se servisním technikem.

Pro zjednodušení administrativy je možné s naším servisním střediskem uzavřít celoroční servisní smlouvu na opravy a pravidelné kontroly prostředků zdravotnické techniky. Pro podrobnější informace se obracejte na vedoucího servisu zdravotnické techniky do servisní centrály v Praze.