Produkty » Masimo Oxymetry »

Pulsní oxymetry masimo

masimo Rad5, Rad5v

masimo Rad5, Rad5v

Pulsní oxymetr Rad 5 je lehký, transportní pulsní oxymetr s možností nastavení zvukových a optických alarmů horní a dolní meze úrovně saturace, perfúze, kvality signálu a stavu senzor OFF.
Pulsní oxymetr Rad 5v je vybaven alarmem senzor OFF.
Použitá technologie „Masimo“ eliminuje pohybové artefakty a umožňuje měření extrémně nízké perfúze i při rušivých vlivech okolí a podchlazení. Jeho předpokládané použití bude hlavně v neonatologii, ale i na RZP a na jednotkách intenzívní péče pro jednotlivá a dlohodobá měření.

 

Mám zájem o více informací

Rad 57

Rad 57

Pulsní oxymetr Rad 57 je lehký, transportní pulsní oxymetr s možností nastavení zvukových a optických alarmůhorní a dolní meze úrovně saturace, perfúze, kvality signálu a stavu senzor OFF a alternativně měření CO. Použitá technologie „Masimo SET“ eliminuje pohybové artefakty a umožňuje měření extrémně nízké perfúze i při rušivých vlivech okolí a podchlazení a dodatečně použitá technologie masimo Rainbow umožňuje alternativně měření intoxikací oxidem uhelnatým. Jeho předpokládané použití bude hlavně na RZP a na jednotkách urgentního příjmu
pro jednotlivá ale dlouhodobá měření.

Mám zájem o více informací

Masimo Radical 7 v 2013

Masimo Radical 7 v 2013

Kat. č. 9500 Radical-7™ s dotykovou obrazovkou přenosné provedení s vestavěným akumulátorem a dobíjecí stanicí Součástí je měření parametrů SpO2, tepové frekvence a perfuzního indexu (PI) a také jeden červený kabel LNOP,  červený kabel LNCS nebo kabel pacienta rainbow. Přístroj lze konfigurovat s volitelnými parametry a funkcemi zařízení rainbow: celkový hemoglobin (SpHb™), obsah kyslíku (SpOC™),…

Mám zájem o více informací

masimo MightySatRx další (2) Obrázek

masimo MightySatRx

Kat.č. 9707 Prstový pulsní oxymetr masimo zobrazující SpO2,PR, PI plethysmograf, indiátor baterie, dotyková obrazovka s vysokou čitelností. Dodává se v pouzdru podle obrázku. Kat.č. 9807 Prstový pulsní oxymetr masimo zobrazující SpO2,PR, PI plethysmograf, indiátor baterie, dotyková obrazovka s vysokou čitelností, bluetooth přenos na externí zařízení. Dodává se v pouzdru podle obrázku. Kat.č. 9907 Prstový pulsní oxymetr masimo zobrazující SpO2,PR,…

Mám zájem o více informací

Rad 8

Rad 8

Pulsní oxymetr Rad 8 je lehký, transportní pulsní oxymetr s možností nastavení zvukových a optických alarmů horní a dolní meze úrovně saturace, perfúze, kvality signálu a stavu senzor OFF.
Použitá technologie „Masimo“ eliminuje pohybové artefakty a umožňuje měření extrémně nízké perfúze i při rušivých vlivech okolí a podchlazení. Jeho předpokládané použití bude hlavně v neonatologii, ale i na RZP a na jednotkách intenzívní péče pro jednotlivá a dlohodobá měření.

Mám zájem o více informací

masimo Kapnograf EMMA

masimo Kapnograf EMMA

EMMA je malý, lehký, přenosný, ale přitom robustní a vodě odolný kapnograf
pro použití při resuscitaci, při kontrole spontánní ventilace nebo při transportu ventilovaného pacienta pro potvrzení vydechovaného CO2 a správně provedené intubace.
Měření je pomocí adaptéru pro dospělé, děti a novorozence metodou měření z přímého proudu
Zařízení nevyžaduje kalibraci a je připraveno měřit velmi rychle během 15 sekund po zapnutí bez nutnosti ohřevu. Nastavení alarmu je pro hodnotu EtCO2 a respiraci.

Mám zájem o více informací